Koupelové soli

Pokud patříte mezi ,,vanomily” a rádi se cachtáte nebo potřebujete zrelaxovat po náročném dni, rozmazlit se a zahnat stres, máme pro vás v nabídce koupelové soli s bylinkami. Každá sůl je jedinečná svými bylinkami a esencemi, které mají odlišné účinky. Sůl je možné použít do napuštěné lázně pro celé tělo nebo pouze jako lázeň pro nohy pro zmenšení otoku dolních končetin. Bylinné soli je možno objednat pro sebe v obyčejném balení nebo dárkovém ve stylové skleněné dóze s hermetickým kovovým uzávěrem. Tak nechte se rozmazlovat.

Koupelové soli

Existuje 5 produktů.

Zobrazení 1-5 z 5 položek
jasmínová sůl do koupele - foto 1

Jasmínová koupelová sůl

50,00 Kč Cena

Toužíte po troše orientální exotiky? Koupelová sůl s jasmínovým esenciálním olejem a květy jasmínu vás bude rozmazlovat a pohladí vaše smysly.

Esenciální olej z jasmínu promění Vaši koupelnu ve středomořskou lázeň. Koupelová sůl obsahuje i květy jasmínu pro maximální relaxaci.

Hmotnost: 250 g (50 g je ideální množství na jednu koupel)

Šetrné k pokožce i k přírodě: záleží nám na životním prostředí, proto použité suroviny jsou vždy ve 100% eko kvalitě - šetrné k Vaší pokožce, a také k naší přírodě.

Růže koupelová sůl

Květy růže koupelová sůl

50,00 Kč Cena

Chcete si přetvořit koupelnu na romantičtější koutek? K tomu je ideální bylinná růžová sůl. Díky esenciálnímu oleji z růží se promění Vaše koupelna v rozkvetlou růžovou zahradu. Mořská sůl z Mrtvého moře dezinfikuje pokožku a pomáhá také při kožních problémech.

Hmotnost: 250 g (50 g je ideální množství na jednu koupel)

Meduňka koupelová sůl

Meduňková koupelová sůl

50,00 Kč Cena

Potřebujete uvolnit a připravit vaše tělo na spánek? Proto je ideální bylinná meduňková sůl s eukalyptem. Díky esenciálnímu oleji z eukalyptu se promění vaše koupel v příjemnou inhalační lázeň.

Sůl lze použít i pro přímou inhalaci v horké vodě pod ručníkem v případě nachlazení. Sůl vydezinfikuje horní cesty dýchací a eukalyptus pomáhá při jejich uvolnění. Mořská sůl z Mrtvého moře dezinfikuje pokožku a pomáhá při kožních problémech.

Bylinná sůl obsahuje i sušenou nať meduňky pro maximální relaxaci. Tak nechte o sebe pečovat.

Hmotnost: 250 g (50 g je ideální množství na jednu koupel)

Heřmánková sůl do koupele

Heřmánková koupelová sůl

50,00 Kč Cena

Potřebujete zklidnit vaši pokožku trpící např. atopickým ekzémem? K tomu je ideální bylinná heřmánková sůl.

Díky tomu, že sůl neobsahuje žádné esenciální oleje, neprovoní sice vaši koupelnu, ale je vhodná pro podrážděnou pokožku, jelikož neobsahuje žádné alergeny. Sůl pouze jemně voní po květech heřmánku. Mořská sůl z Mrtvého moře dezinfikuje pokožku a pomáhá při kožních problémech.

Bylinná sůl obsahuje i sušené květy heřmánku lékařského pro maximální relaxaci. A tak si budete připadat opravdu jako v léčivém bylinném čaji. Tak dopřejte vaší pokožce to nejzdravější.

Hmotnost: 250 g (50 g je ideální množství na jednu koupel)

Levandule sůl do koupele

Levandulová koupelová sůl

50,00 Kč Cena

Chcete uvolnit svalové napětí, zrelaxovat se a odbourat stres? K tomu je ideální bylinná levandulová sůl.

Díky levandulovému esenciálnímu oleji se promění Vaše koupelna v rozkvetlé pláně Provence.. Mořská sůl z Mrtvého moře dezinfikuje pokožku a pomáhá při kožních problémech. Bylinná sůl obsahuje i sušené květy levandule pro maximální relaxaci. Tak nechte se opečovávat.

Hmotnost: 250 g (50 g je ideální množství na jednu koupel)