Koupelové bomby

Potřebujete rozmazlovací koupel a zahnat chmury nebo jen smočit nohy po náročném dni? Pro zpříjemnění relaxace ve vaně vyrábíme kromě mýdel a koupelových solí i přírodní šumivé bomby do koupele. Ty jsou z přírodních surovin jako je jedlá soda a epsomská či himalájská sůl. Koupelové bomby krásně voní díky esenciálním olejům a bylinkám. Díky šumivé bombě povýšíte koupání na úplně jinou úroveň. Napusťte vanu, zapalte svíčky a vhoďte šumivou bombu do koupele. Ta ji promění ve voňavou olejovou relaxační lázeň. Díky olivovému oleji v každé šumivé bombě bude vaše pokožka po koupeli rovnoměrně hydratovaná a není třeba ji navíc potírat mlékem či olejem.

Koupelové bomby

Existuje 6 produktů.

Zobrazení 1-6 z 6 položek
Koupelová bomba lesní vůně

Jedlová koupelová bomba

70,00 Kč Cena

Toužíte po troše vánoční atmosféry nebo milujete hluboké lesy? Šumivá jedlová bomba rozmazlující vaší pokožku díky epsomské soli a mandlovému oleji je to pravé.

Esenciální olej z jedle douglasky provoní Vaši koupelnu pryskyřicí a dřevinami. Tento olej z jedle je oblíbený především pro svou nezaměnitelnou vůni spojenou s vánoční atmosférou, pomáhá při dýchacích potížích a snížení stresu. Mandlový olej během koupele pak Vaši pokožku zvláční, a proto ji není třeba hydratovat dalšími přípravky.

Máte-li rádi silné dřevité vůně, doporučujeme i naši koupelovou sůl - Tajemný les

Cena je uvedena za 1 kus.

Hmotnost: cca 100 g

Skořice koupelová bomba

Skořicová koupelová bomba

70,00 Kč Cena

Potřebuje prohřát promrzlé tělo po chladném dni? Šumivá bomba pečující o vaši pokožku díky epsomské soli a mandlovému oleji je to pravé. Díky esenciálnímu oleji ze skořice zase vaše tělo prokrví a nabudí. Koupelová bomba obsahuje mletou skořici pro maximální vůni. Mandlový olej během koupele Vaši pokožku zvláční, a proto ji není třeba hydratovat dalšími přípravky.

Epsomská sůl - detoxikuje organismus, odbourává stres a uvolňuje svaly, koupel nohou v Epsomské soli navíc pomáhá zmírňovat otoky dolních končetin a právě v kombinaci s mandlovým olejem výborně působí na rozpraskané paty.

Cena je uvedena za 1 kus.

Hmotnost: cca 100 g

Jasmínová koupelová bomba

Jasmínová koupelová bomba

70,00 Kč Cena

Toužíte po troše orientální exotiky? Šumivá bomba rozmazlující vaši pokožku díky epsomské soli a mandlovému oleji je to pravé.

Esenciální olej z jasmínu promění Vaši koupelnu ve středomořskou lázeň. Šumivka obsahuje i sušené plátky jasmínu pro maximální relaxaci. Mandlový olej během koupele Vaši pokožku zvláční, a proto ji není třeba hydratovat dalšími přípravky.

Epsomská sůl - detoxikuje organismus, odbourává stres a uvolňuje svaly, koupel nohou v Epsomské soli navíc pomáhá zmírňovat otoky dolních končetin a právě v kombinaci s mandlovým olejem výborně působí na rozpraskané paty.

Cena je uvedena za 1 kus.

Hmotnost: cca 100 g

Heřmánková šumivá bomba

Heřmánková koupelová bomba

70,00 Kč Cena

Potřebuje pokožka zklidnění? Šumivka s heřmánkem, epsomskou solí a mandlovým olejem je to pravé. Díky sušeným květům heřmánku lékařského se koupel promění v příjemnou léčivou bylinnou lázeň. Tato bomba jako jediná v nabídce neobsahuje esenciální oleje, ale BIO extrakt z heřmánku a je tak vhodná pro atopickou, ekzematickou pokožku a to i těch nejmenších. Mandlový olej během koupele Vaši pokožku zvláční.

BIO extrakt z heřmánku - má protizánětlivé účinky, zklidňuje a dezinfikuje pokožku.

Epsomská sůl - detoxikuje organismus, odbourává stres a uvolňuje svaly, koupel nohou v Epsomské soli pomáhá zmírňovat otoky dolních končetin a právě v kombinaci s mandlovým olejem výborně působí na rozpraskané paty.

Cena je uvedena za kus

Hmotnost: cca 100 g

Levandulová koupelová bomba

Levandulová koupelová bomba

70,00 Kč Cena

Toužíte po troše romantiky? Šumivá bomba rozmazlující vaši pokožku díky Epsomské soli a olivovému oleji je to pravé.

Esenciální olej z levandule promění Vaši koupelnu v rozkvetlé pláně Provence. Koupelová bomba obsahuje i sušené květy levandule pro maximální relaxaci. Olivový olej během koupele Vaši pokožku zvláční a proto ji není třeba hydratovat dalšími přípravky.

Epsomská sůl - detoxikuje organismus, odbourává stres a uvolňuje svaly, koupel nohou v Epsomské soli navíc pomáhá zmírňovat otoky dolních končetin a právě v kombinaci s olivovým olejem výborně působí na rozpraskané paty.

Olivový olej - nejen v kuchyni dokáže zázraky, prokázané jsou jeho blahodárné účinky v lékařství, působí protizánětlivě, hojivě, hydratuje, obsahuje vitamin E.

Cena je uvedena za kus.

Hmotnost: cca 100 g

Růže koupelová bomba

Květy růže koupelová bomba

70,00 Kč Cena

Toužíte po troše romantiky? Šumivá bomba rozmazlující vaší pokožku díky epsomské soli a mandlovému oleji je to pravé.

Mandlový olej - bohatý na vitamín E, K, vápník, zinek, mangan, fosfor, hořčík a draslík, pokožku zjemňuje a hydratuje, má uklidňující a hydratační účinky, reguluje zánět (např. akné), podráždění a zmírňuje svědění postižené pokožky.

Díky esenciálnímu oleji z růží se promění Vaše koupelna v rozkvetlou růžovou zahradu. Koupelová bomba obsahuje i sušené plátky růží pro maximální relaxaci. Mandlový olej během koupele Vaši pokožku zvláční, a proto ji není třeba hydratovat dalšími přípravky.

Cena je uvedena za 1 kus.

Hmotnost: cca 100 g