Koupelové soli

Pokud patříte mezi ,,vanomily” a rádi se cachtáte nebo potřebujete zrelaxovat po náročném dni, rozmazlit se a zahnat stres, máme pro vás v nabídce koupelové soli s bylinkami. Každá sůl je jedinečná svými bylinkami a esencemi, které mají odlišné účinky. Sůl je možné použít do napuštěné lázně pro celé tělo nebo pouze jako lázeň pro nohy pro zmenšení otoku dolních končetin. Bylinné soli je možno objednat pro sebe v obyčejném balení nebo dárkovém ve stylové skleněné dóze s hermetickým kovovým uzávěrem. Tak nechte se rozmazlovat.

Koupelové soli

Existuje 6 produktů.

Zobrazení 1-6 z 6 položek
Koupelová sůl lesní vůně

Tajemný les

70,00 Kč Cena

Znáte tu vůni pryskyřice a jehličí, když přinesete čerstvý vánoční stromeček do Vašeho obývacího pokoje či kuchyně? Tak přesně takto voní naše koupelová sůl Tajemný les.

Díky esenciálním olejům z borovice lesní a smrku ztepilého se promění vaše koupelna v hluboký les, co dokonale provoní každou koupel.

Vybrané esence z borovice a smrku posilují imunitu, pomáhají při infekcích dýchacích cest a revmatismu. Vhodné jsou také při psychické zátěži a snížení stresu. Tyto účinky podporuje i hořčík obsažený v epsomské soli. Mořská sůl z Mrtvého moře pak dezinfikuje pokožku a pomáhá při kožních problémech.

Máte-li rádi lesní vůně, pak nezapoměňte vyzkoušet také naši - Koupelovou bombu s vůní jedle

Hmotnost: 300 g

Jasmínová koupelová sůl

Jasmínový relax

70,00 Kč Cena

Toužíte po troše orientální exotiky? Koupelová sůl s jasmínovým esenciálním olejem a květy jasmínu vás bude rozmazlovat a pohladí vaše smysly.

Esenciální olej z jasmínu promění Vaši koupelnu ve středomořskou lázeň. Koupelová sůl obsahuje i květy jasmínu pro maximální relaxaci.

Hmotnost: 300 g

Koupelová sůl z růží

Růžová zahrada

70,00 Kč Cena

Chcete si přetvořit koupelnu na romantičtější koutek? K tomu je ideální bylinná růžová sůl. Díky esenciálnímu oleji z růží se promění Vaše koupelna v rozkvetlou růžovou zahradu. Mořská sůl z Mrtvého moře dezinfikuje pokožku a pomáhá také při kožních problémech.

Hmotnost: 300 g (50 g je ideální množství na jednu koupel)

Meduňková koupelová sůl

Bylinná koupel

70,00 Kč Cena

Potřebujete uvolnit a připravit vaše tělo na spánek? Proto je ideální bylinná meduňková sůl s eukalyptem. Díky esenciálnímu oleji z eukalyptu se promění vaše koupel v příjemnou inhalační lázeň.

Sůl lze použít i pro přímou inhalaci v horké vodě pod ručníkem v případě nachlazení. Sůl vydezinfikuje horní cesty dýchací a eukalyptus pomáhá při jejich uvolnění. Mořská sůl z Mrtvého moře dezinfikuje pokožku a pomáhá při kožních problémech.

Bylinná sůl obsahuje i sušenou nať meduňky pro maximální relaxaci. Tak nechte o sebe pečovat.

Hmotnost: 300 g

Dr. Heřmánek

Dr. Heřmánek

70,00 Kč Cena

Potřebujete zklidnit vaši pokožku trpící např. atopickým ekzémem? K tomu je ideální sůl Dr. Heřmánek.

Díky tomu, že sůl neobsahuje žádné esenciální oleje, neprovoní sice vaši koupelnu, ale je vhodná pro podrážděnou pokožku, jelikož neobsahuje žádné alergeny. Sůl pouze jemně voní po květech heřmánku. Mořská sůl z Mrtvého moře dezinfikuje pokožku a pomáhá při kožních problémech.

Bylinná sůl obsahuje sušené květy heřmánku lékařského pro maximální relaxaci a BIO extrakt z heřmánku, který zklidňuje pokožku.

Budete si připadat opravdu jako v léčivém bylinném čaji. Tak dopřejte vaší pokožce to nejzdravější.

Hmotnost: 300 g

Levandulová koupelová sůl

Levandulový sen

70,00 Kč Cena

Chcete uvolnit svalové napětí, zrelaxovat se a odbourat stres? K tomu je ideální bylinná levandulová sůl.

Díky levandulovému esenciálnímu oleji se promění Vaše koupelna v rozkvetlé pláně Provence.. Mořská sůl z Mrtvého moře dezinfikuje pokožku a pomáhá při kožních problémech. Bylinná sůl obsahuje i sušené květy levandule pro maximální relaxaci. Tak nechte se opečovávat.

Hmotnost: 300 g