Pánské přírodní mýdlo

KAVALÍR přírodní mýdlo

90,00 Kč
Bez DPH

Konečně pořádné přírodní mýdlo na holení, které udělá takovou pěnu, že i pivo by se za ni nestydělo.

Mýdlo je ze směsi přírodních olejů, které perfektně pění, hydratují pokožku a hojí rány. Jedná se o olivový a kokosový olej, nebo také exotický panenský babassu olej LZS, máslo murumuru či máslo tucuma LZS.

Kamenec a aloe vera v mýdle zajistí lepší hojení ran po holení.

Kavalír voní svěže díky esenciálním olejům z citrusů a borovice.

Hmotnost: 80 g

Počet
Vyprodáno


  • Bezpečná platba Bezpečná platba
  • Včasné doručení Včasné doručení
  • Příjemný zákaznický servis Příjemný zákaznický servis

K zachování trvanlivosti mýdel používáme přírodní konzervanty, a to výtažek z grapefruitových jader, který udrží mýdlo ve svém stavu po dobu 12 měsíců od data výroby. V této době je proto vhodné mýdlo spotřebovat.

Šetrné k pokožce i k přírodě: záleží nám na našem životním prostředí, proto nejenže použité suroviny jsou v eko kvalitě, tudíž šetrné k Vaší pokožce, ale jsou baleny v ekologických papírových krabičkách, které po dodání můžete buď použít na drobnosti nebo je vyhodit do tříděného odpadu.

Olivový olej - nejen v kuchyni dokáže olivový olej zázraky, prokázané jsou jeho blahodárné účinky v lékařství, působí protizánětlivě, hojivě, hydratuje, obsahuje vitamin E.

Panenský babassu olej LZS - Babassu olej z ořechů brazilské palmy babassu, první lisování za studena, bez chemického ošetření, svými vlastnostmi je předurčen k péči o vysušenou a popraskanou pokožku, zabraňuje dehydrataci pokožky, výborně pění.

Máslo Murumuru - máslo získávané z jihoamerické palmy Astrocaryum murumuru, která roste volně v přírodě, tj. nepěstuje se uměle na plantážích za použití pesticidů a jiných chemikálií, intenzivně zvlhčuje a hydratuje pleť a vousy, má protizánětlivé a antibakteriální účinky

Tucuma máslo - jemně kávově vonící za studena lisované máslo chránící před dehydratací pokožky.

Kamenec - zapomenutá první pomoc po holení, má silně stahující účinky kůže a díky tomu zastavuje drobná krvácení, prevence proti zánětům pokožky, zjemňuje pleť příznivým pH.

Aloe vera - regenerační a zklidňující účinky, hojí drobné řezné rány, antibakteriální.

Složení: voda, olivový olej, kokosový olej, ricinový olej, babassu olej LZS, máslo murumuru, tucuma máslo, gel z aloe vera, kamenec, kaolin, esenciální olej z citronu a pomeranče, esenciální olej z borovice, výtažek z grapefruitových jader, glycerin

INCI: Aqua, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Orbignya Oleifera Seed Oil, Ricinus communis Seed Oil, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Astrocaryum Tucuma Butter, Aloe barbadensis Leaf Juice, Potassium Alum, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Aurantinum Dulcis Peel Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Citrus Grandis Seed Extract, Glycerin

16 dalších produktů ve stejné kategorii: