Skořice koupelová bomba

Skořicová koupelová bomba

70,00 Kč
Bez DPH

Potřebuje prohřát promrzlé tělo po chladném dni? Šumivá bomba pečující o vaši pokožku díky epsomské soli a mandlovému oleji je to pravé. Díky esenciálnímu oleji ze skořice zase vaše tělo prokrví a nabudí. Koupelová bomba obsahuje mletou skořici pro maximální vůni. Mandlový olej během koupele Vaši pokožku zvláční, a proto ji není třeba hydratovat dalšími přípravky.

Epsomská sůl - detoxikuje organismus, odbourává stres a uvolňuje svaly, koupel nohou v Epsomské soli navíc pomáhá zmírňovat otoky dolních končetin a právě v kombinaci s mandlovým olejem výborně působí na rozpraskané paty.

Cena je uvedena za 1 kus.

Hmotnost: cca 100 g

Počet
Vyprodáno


  • Bezpečná platba Bezpečná platba
  • Včasné doručení Včasné doručení
  • Příjemný zákaznický servis Příjemný zákaznický servis

Doporučené datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby.

Mandlový olej - bohatý na vitamín E, K, vápník, zinek, mangan, fosfor, hořčík a draslík, pokožku zjemňuje a hydratuje, má uklidňující a hydratační účinky, reguluje zánět (např. akné), podráždění a zmírňuje svědění postižené pokožky.

Složení: jedlá soda, epsomská sůl, kyselina citronová, kukuřičný škrob, mandlový olej, esenciální olej ze skořice, glycerin, voda, cinnamal*, eugenol*, limonene*, linalool*, CI 15985, CI 16255, CI 42090.

INGREDIENTS: Sodium Bicarbonate, Magnesium Sulfate, Citric Acid, Zea Mays Starch, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Glycerin, Aqua, Cinnamal*, Eugenol*, Limonene*, Linalool*, CI 15985, CI 16255, CI 42090.

* Z přírodních esenciáních olejů.