Koupelová sůl lesní vůně

Tajemný les

70,00 Kč
Bez DPH

Znáte tu vůni pryskyřice a jehličí, když přinesete čerstvý vánoční stromeček do Vašeho obývacího pokoje či kuchyně? Tak přesně takto voní naše koupelová sůl Tajemný les.

Díky esenciálním olejům z borovice lesní a smrku ztepilého se promění vaše koupelna v hluboký les, co dokonale provoní každou koupel.

Vybrané esence z borovice a smrku posilují imunitu, pomáhají při infekcích dýchacích cest a revmatismu. Vhodné jsou také při psychické zátěži a snížení stresu. Tyto účinky podporuje i hořčík obsažený v epsomské soli. Mořská sůl z Mrtvého moře pak dezinfikuje pokožku a pomáhá při kožních problémech.

Máte-li rádi lesní vůně, pak nezapoměňte vyzkoušet také naši - Koupelovou bombu s vůní jedle

Hmotnost: 300 g

Počet
Vyprodáno


  • Bezpečná platba Bezpečná platba
  • Včasné doručení Včasné doručení
  • Příjemný zákaznický servis Příjemný zákaznický servis

Šetrné k pokožce i k přírodě: záleží nám na životním prostředí, proto použité suroviny jsou vždy šetrné k Vaší pokožce, a obalům lze dát nový účel nebo nám je vrátit zpět a my Vám je znovu naplníme solí.

Doporučené datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby.

Návod k použití: 1-3 vrchovaté lžíce (20-60g) nasypte do vany naplněné teplou vodou a nechte rozpustit. Doporučená délka trvání koupele je 20 minut.

Uchovávejte v suchu, chladu a temnu.

Složení: sůl z Mrtvého moře, epsomská sůl, jedlá soda, esenciální olej ze smrku ztepilého, esenciální olej z borovice lesní, glycerin, voda, limonene*, CI 19140 a CI 42090. 

INGREDIENTS: Maris Sal, Magnesium Sulfate, Sodium Bicarbonate, Picea Abies Leaf Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Glycerin, Aqua, Limonene*, CI 19140 a CI 42090.

* Z přírodních esenciáních olejů.